279. Varia aukció > Mediterrán városrészlet

279. Varia aukció [ARCHÍV]

836. Pintér jelzéssel, 20. sz. első fele

Mediterrán városrészlet

olaj, karton

50*40 cm

j.j.l.: W. Pintér ...