279. Varia aukció > Lovag

279. Varia aukció [ARCHÍV]

960. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Lovag

olaj, karton

69,5*52,5 cm

j.n. ho: Zemplényi M. felirat, sérült, keret nélkül