267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
Osztrák és magyar metszők, 19. sz.
Pest-budai látképek, 6 db
1. tétel
Pest-budai látképek, 6 db
2. tétel
Osztrák festő, 19. sz. eleje
Városka látképe
3. tétel
Schiffer jelzéssel
A Miramare-kastély látképe, 1898
4. tétel
Rosa, Anna Palm de (Stockholm, 1859 - Olaszország, 1924)
Városrészlet
5. tétel
Olasz festő
Tengerparti részlet, 1856
6. tétel
Wachsmann, Friedrich Philipp
Sziklák
7. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Hegyvidéki táj
8. tétel
Koppmayer, Jacob
Bécs látképe
9. tétel
Sibmacher, Johann
Visegrád 1595-ös ostroma
10. tétel
Német metsző, 17. sz.
Buda látképe
11. tétel
Kronstein Ágoston István
A Várkert Bazár látképe
12. tétel
Barabás Miklós
Női portré, 1844
13. tétel
Marastoni József
Jankó János portréja, 1861
14. tétel
Grevedon, Louis Henri
"Anna", 1830
15. tétel
Osztrák festő, 19. sz. közepe
Hölgyportré
16. tétel
Barabás Miklós
Férfi portré, 1840
17. tétel
Osztrák festő
Olasz lány portréja, 1841
18. tétel
Osztrák művész, 19. sz.
Sakkozó pár
19. tétel
Dupressoir, Francois Joseph
Vadász kutyájával
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-422]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS