264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Kern (Kenedy) Andor
Rabati utcarészlet, 1935
901. tétel
Károlyi Ernő
"Késmárk"
902. tétel
M. Osváth Júlia
Jeruzsálem látképe, 1929
903. tétel
Vidéky Brigitta
Városrészlet sátrakkal
904. tétel
Szentes jelzéssel
Gyártelep, 1918
905. tétel
Cserepes István
Gyárak a Duna-parton, 1929 körül
906. tétel
Böhm Lipót
Róma látképe, 1933
907. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A Notre-Dame látképe
908. tétel
Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné
Kastélykert orgonavirágzáskor
909. tétel
Próday Lajos
"Így kezdődik…", 1938
910. tétel
Láng Röck Blanka
Hortenziák, 1908
911. tétel
Monostori - Moller Pál
Virágoskert, 1946
912. tétel
Szuly Angéla
Gyermek virágzó tisztáson
913. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Dombos táj házakkal
914. tétel
H. Virág Tera
Tanya Mágoron, 1937
915. tétel
Péter Mária
Tóparti házikók
916. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Almaszedők
917. tétel
Fehérvári Mária jelzéssel
Városrészlet, 1938
918. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szénaboglyák
919. tétel
Csónakkikötő
920. tétel
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS