264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
1201-1220
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Szilvássy Pál
Padon ülő
1201. tétel
Murai Stefánia
Kacér akt, 1958
1202. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Három alak
1203. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Művész portré
1204. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Hídon
1205. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Két alak
1206. tétel
Stark Anna
Téli táj
1207. tétel
Mersits Piroska
Falurészlet
1208. tétel
Lóránt Erzsébet, Rajné
Kiskocsit vontató férfi
1209. tétel
Közép - európai festő
Városrészlet, 1976
1210. tétel
Berkes Ilona
Kőfejtőben, 1948
1211. tétel
Crouy Chanel László
Gólyák, 1939
1212. tétel
M. O. monogrammal, 20. sz. közepe
"Iványi Ödön arcképe"
1213. tétel
Barta Mária
Lányka korsóval
1214. tétel
Szathmári Agneta (Ágnes)
Sofőrök
1215. tétel
Országh Imre Ferenc
"Pihenő a barikádon"
1216. tétel
Karla Irma
Fiúcska portréja, 1933
1217. tétel
E. J. P. jelzéssel
Női portré háttérben a Notre Dame-mal, 1942
1218. tétel
Mediterrán részlet
1219. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Aréna
1220. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
1201-1220
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS