264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
1261-1279
J. J. W. monogrammal
Mátkapár, 1973
1261. tétel
Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné
Vázlatlap
1262. tétel
Magyar művész, 1900 körül
Műkereskedés
1263. tétel
K. B. (?) monogrammal
Hivatalnok, 1930
1264. tétel
Bernáth Aurél
Macska szemüveggel, 1965
1265. tétel
Vadász Endre
Firenze
1266. tétel
Fényes Adolf
Francia városrészlet katedrálissal
1267. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. második fele
Eskü
1268. tétel
Józsa I. jelzéssel, 20. sz. második fele
Elegáns pár
1269. tétel
Nőalak
1270. tétel
Széllel szemben
1271. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Szomorúság
1272. tétel
Lebegés
1273. tétel
Súlylökő
1274. tétel
Női büszt tollas kalapban
1275. tétel
K. E. monogrammal
Kompozíció, 1997
1276. tétel
Magyar szobrász
„Erők harca”, 1967
1277. tétel
Parasztpár a kútnál
1278. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. vége
Nyújtózkodó
1279. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
1261-1279
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS