264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Csemedy I. jelzéssel
Parkrészlet orgonabokrokkal, 1914
921. tétel
Farkas Bözske, Sassné
Folyóparti táj
922. tétel
Basch Edit
Akt vázlat
923. tétel
Réthy Zsuzsa, Hazai
Akt szabadban
924. tétel
Baróthi Károly
Akt drapériával, 1909
925. tétel
Bartoniek Anna
Fürdőző, 1920 körül
926. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Virágos park
927. tétel
Grünwald Klára
Tavaszi udvar virágzó bokorral, 1925
928. tétel
Zukor (Czukor, Cukor) Milly
Lány piros kalapban
929. tétel
Székely Kovács Olga
Kalapos lány portréja, 1927
930. tétel
Martosla Adél
Női portré, 1906
931. tétel
Major Henrik (Sicu)
Férfi portré, 1914
932. tétel
Reichental Ferenc
Hölgy gyöngysorral
933. tétel
Pólya Tibor
Zöld nyakkendős férfi portréja, 1913
934. tétel
Gara Arnold
Önarckép, 1927
935. tétel
Monáth Márta
Férfi portré, 1943
936. tétel
Kunffy Lajos
Vörös inges férfi portréja, 1938
937. tétel
Kunffy Lajos
Enteriőr
938. tétel
Kunffy Lajos
Kislány portré
939. tétel
Kunffy Lajos
Női portré
940. tétel
[901-920]
921-940
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS