264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
1001-1020
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Miháltz Pál
Faluvég, 1936
1001. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Falurészlet
1002. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Hegyvidéki táj házzal
1003. tétel
Elekes Engel Marianne
„A Balaton Kenesénél”, 1930
1004. tétel
Éless István
Balatoni tájkép, 1932
1005. tétel
Nágel Ilda, Hallóssyiné
Badacsony látképe Boglárról, 1932
1006. tétel
Sassy Attila
Naplemente, 1916
1007. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Munkások
1008. tétel
Czene Béla, ifj.
A látogatás, 1978
1009. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Bányászok
1010. tétel
Tápay Lajos
Gátépítők
1011. tétel
Csomós József
Munkások, 1931
1012. tétel
Helbing Aranka, Kátay Paál Andrásné
Kőfejtőben
1013. tétel
Guzsik Ödön
"Külső pályaudvar", 1935 körül
1014. tétel
Vesztróczy Manó
"Kőkapu" (Városkapunál), 1918
1015. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kislány portré
1016. tétel
Csengery Ibolya
Ülő nő
1017. tétel
Monáth Márta
Csendélet tulipánnal, 1943
1018. tétel
Csendélet almákkal
1019. tétel
Gács György, Zartler
Kalapos önarckép, 1942
1020. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
1001-1020
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS