264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
Dezső Miklós
Várrom
1041. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Madársereg
1042. tétel
Gulyás Sándor
Virágzó gyümölcsfák
1043. tétel
Kapussy György
Dombos táj, 1949
1044. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szántóföld
1045. tétel
Porter Paula
Budapesti részlet
1046. tétel
Hikádi Erzsébet, Czene Béláné
"Moszkvai utca", 1960
1047. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kastélypark
1048. tétel
Fáy Lóránd
„Naplemente Szent Lőrincen", 1941
1049. tétel
Kávás J. jelzéssel, 20. sz. első fele
Őszi erdő
1050. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Házak a domboldalon
1051. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Őszi látkép
1052. tétel
Uhrig Zsigmond
Virágzó gyümölcsfák
1053. tétel
Kagsztatovsky, S. jelzéssel
Nagybányai parasztház, 1942
1054. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Város látképe
1055. tétel
Nowinszky Jenő
Parasztudvar tyúkokkal
1056. tétel
Közép - európai festő
Falurészlet, 1962
1057. tétel
Papp jelzéssel, 20. sz. eleje
Legelésző tehenek
1058. tétel
Zombory Lajos
Vízparti pihenő
1059. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kilátás a templomra
1060. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
1041-1060
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1279]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS