264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Iványi Ödön arcképe"

1213. M. O. monogrammal, 20. sz. közepe

"Iványi Ödön arcképe"

olaj, farost

60,5*50,5 cm

j.j.l.: M.O.; ho. felirat

keret nélkül