264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > „A Balaton Kenesénél”, 1930

1004. Elekes Engel Marianne (működött a 20. sz. első felében)

„A Balaton Kenesénél”, 1930

olaj, vászon

45,5*60,5 cm

j.j.f.: EM

Kiállítva: Független Művészek Társasága III. Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1930. október (kat. 40.)