264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Gyárak a Duna-parton, 1929 körül

906. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)

Gyárak a Duna-parton, 1929 körül

olaj, vászon

71*60,5 cm

j.j.l.: Cserepes I.

Kiállítva: Az Ernst Múzeum CXI. Csoportkiállítása, Budapest, 1930. március (kat. 27. Gyárak); Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 38. kép