906. Cserepes István (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)
Gyárak a Duna-parton, 1929 körül
olaj, vászon
71*60,5 cm
j.j.l.: Cserepes I.
Kiállítva: Az Ernst Múzeum CXI. Csoportkiállítása, Budapest, 1930. március (kat. 27. Gyárak); Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 38. kép