264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kúria látképe, 1913

1165. Magyar festő

Kúria látképe, 1913

olaj, karton

34,5*49 cm

j.b.l.: olvashatatlan 1913