264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Krisztus fej

1121. Valik, J. jelzéssel, 20. sz. második fele

Krisztus fej

27*18 cm

j.j.l.: J. Valik

kalapált sárga- és vörösréz