264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > A pécsi Búza tér

1171. Magyar festő, 20. sz. első fele

A pécsi Búza tér

olaj, vászon

59,5*79,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 14. kép, sérült