1155. Gáspár Grüll S. jelzéssel
Házak a domboldalon, 1941
olaj, vászon
55*69,5 cm
j.j.l.: Gáspár Grüll S. 941
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 62. kép, keret nélkül, sérült