264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Házak a domboldalon, 1941

1155. Gáspár Grüll S. jelzéssel

Házak a domboldalon, 1941

olaj, vászon

55*69,5 cm

j.j.l.: Gáspár Grüll S. 941

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 62. kép, keret nélkül, sérült