264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Lányka, 1959

1186. Szurcsik János (Hercegszántó, 1931 - )

Lányka, 1959

olaj, vászon

79*59,5 cm

j.j.l.: Szurcsik 959

keret nélkül