264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Rabati utcarészlet, 1935

901. Kern (Kenedy) Andor (Budapest, 1906 - ?)

Rabati utcarészlet, 1935

olaj, karton

50*39,5 cm

j.j.l.: A. Kenedy Rabat 1935