264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Tanya Mágoron, 1937

915. H. Virág Tera (1896 - ?)

Tanya Mágoron, 1937

akvarell, tempera, papír

580*850 cm

j.j.l.: H. Virág Tera 1937