264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Pihenő akt, 1930

1233. Bereczky Ilona (működött a 20. sz. első felében)

Pihenő akt, 1930

olaj, karton

70*50 cm

j.j.l.: Bereczky I. Z. 930