264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Pihenő a barikádon"

1216. Országh Imre Ferenc (1901 - Budapest, 1974)

"Pihenő a barikádon"

olaj, vászon

70*90 cm

j.b.l.: Országh

keret nélkül, sérült