264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Pipázó paraszt, 1934

946. Magyar festő

Pipázó paraszt, 1934

olaj, karton

53*43 cm

j.j.l.: olvashatatlan 934; ho.: Női portré

keret nélkül, sérült