264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Borozgató

1151. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)

Borozgató

olaj, vászon

99,5*69,5 cm

j.j.f.: M. Hegedűs Ella