264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Balatoni tájkép, 1932

1005. Éless István (Budapest, 1908 - Baden, 1961)

Balatoni tájkép, 1932

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.j.l.: Éless I. 1932