264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kék ruhás hölgy portréja, 1942

1138. Pirchala Imre (Nyitrapereszlény,1904 - Szombathely,1984 )

Kék ruhás hölgy portréja, 1942

olaj, vászon

90*70,5 cm

j.b.l.: Pirchala Imre 1942