264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Férfi portré, 1908

1028. Szentes jelzéssel

Férfi portré, 1908

olaj, vászon

72,5*55 cm

j.j.f.: Szentes 1908

sérült