264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Tél, 1959

1252. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)

Tél, 1959

akvarell, tus, papír

290*205 mm

j.b.l.: R. Gy.

Analógia: Tél, 1959, olaj, Közölve: Losonci Miklós: Ruttkay György aktivista festő életműve, Miskolc, HOM, 1985, 218. (11. kép)