1252. Ruttkay György (Vágselye, 1898 - Miskolc, 1975)
Tél, 1959
akvarell, tus, papír
290*205 mm
j.b.l.: R. Gy.
Analógia: Tél, 1959, olaj, Közölve: Losonci Miklós: Ruttkay György aktivista festő életműve, Miskolc, HOM, 1985, 218. (11. kép)