1024. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)
Hölgy pöttyös ruhában, 1939
olaj, vászon
79,5*60 cm
j.b.f.: Gyenes Gitta 1939
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 55. kép