264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kastélykert orgonavirágzáskor

909. Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné (Budapest, 1874 - ?)

Kastélykert orgonavirágzáskor

olaj, vászon

99,5*149,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 154. kép