909. Szegedy - Maszák Leona, Túry Gyuláné (Budapest, 1874 - ?)
Kastélykert orgonavirágzáskor
olaj, vászon
99,5*149,5 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 154. kép