981. Vass Vera (Szeged, 1908 - Kőszeg, 1958)
"Árnyékos önarckép"
olaj, vászon
59,5*49,8 cm
j.n., ho.: Vass Vera hagyatéki pecsét
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 175. kép