264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Árnyékos önarckép"

981. Vass Vera (Szeged, 1908 - Kőszeg, 1958)

"Árnyékos önarckép"

olaj, vászon

59,5*49,8 cm

j.n., ho.: Vass Vera hagyatéki pecsét

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 175. kép