264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet katonasapkával, 1917

1141. Páris Erzsébet (Kabola - Polyána, 1887 - ?)

Csendélet katonasapkával, 1917

olaj, vászon

36,5*51,5 cm

j.b.f.: Páris Erzsi 1917

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 126. kép, Kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete tizedik rendes tárlata, Budapest, Nemzeti Szalon, 1918. április-május (kat. 88., Hadi Csendélet); Páris Erzsi gyűjteményes kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1921. október (kat. 111., Hadicsendélet vagy kat. 112. Katonaholmik)