1141. Páris Erzsébet (Kabola - Polyána, 1887 - ?)
Csendélet katonasapkával, 1917
olaj, vászon
36,5*51,5 cm
j.b.f.: Páris Erzsi 1917
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 126. kép, Kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete tizedik rendes tárlata, Budapest, Nemzeti Szalon, 1918. április-május (kat. 88., Hadi Csendélet); Páris Erzsi gyűjteményes kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1921. október (kat. 111., Hadicsendélet vagy kat. 112. Katonaholmik)