264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Balaton-parti portré

984. Füstös Zoltán (Balatonlelle, 1901 - Hódmezővásárhely, 1970)

Balaton-parti portré

olaj, vászon

101*75 cm