264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Önarckép, 1929

1245. Szirmai Ili, Marsovszky Miklósné (Budapest, 1896 - Budapest, 1945)

Önarckép, 1929

380*280 mm

j.j.l.: Szirmai Ili 1929

tus, akvarell, papír