264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Ábrándozó lány, 1936

1153. Monáth Márta (működött a 20. sz. első felében)

Ábrándozó lány, 1936

olaj, karton

75*50 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 117. kép