264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Önarckép (Fekete ruha), 1920-as évek

1027. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Önarckép (Fekete ruha), 1920-as évek

olaj, vászon

87*62 cm

j.b.f.: Gyenes Gitta

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 56. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon 50. Csoportkiállítása, Budapest, 1926. szeptember 5-12. (kat. 106., Fekete ruha)