1027. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)
Önarckép (Fekete ruha), 1920-as évek
olaj, vászon
87*62 cm
j.b.f.: Gyenes Gitta
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 56. kép; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon 50. Csoportkiállítása, Budapest, 1926. szeptember 5-12. (kat. 106., Fekete ruha)