264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Zalai dombok"

1228. Sz. Józsa jelzéssel, 20. sz. második fele

"Zalai dombok"

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Sz. Józsa