264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Híd a Szajnán, 1909

991. Fejérváry Erzsi, (Körmendi-Frimm Jenőné) (Budapest, 1986 - USA, 1980)

Híd a Szajnán, 1909

olaj, vászon

54*65 cm

j.b.l.: F. E. 1909 Paris

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 41. kép; Feltehetően kiállítva: A "KÉVE" Második Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1909. november (kat. 81., A Szajna partján)