991. Fejérváry Erzsi, (Körmendi-Frimm Jenőné) (Budapest, 1986 - USA, 1980)
Híd a Szajnán, 1909
olaj, vászon
54*65 cm
j.b.l.: F. E. 1909 Paris
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 41. kép; Feltehetően kiállítva: A "KÉVE" Második Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1909. november (kat. 81., A Szajna partján)