264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet almákkal

1069. Gálffy Lola (Nagyenyed, 1902 - Szentendre, 1980)

Csendélet almákkal

olaj, vászon

59,5*70 cm

j.b.l.: Gálffy Lola; h.o.: kiállítási címke töredék

keret nélkül, sérült