1069. Gálffy Lola (Nagyenyed, 1902 - Szentendre, 1980)
Csendélet almákkal
olaj, vászon
59,5*70 cm
j.b.l.: Gálffy Lola; h.o.: kiállítási címke töredék
keret nélkül, sérült