264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Akt drapériával, 1909

925. Baróthi Károly (működött a 20. sz. elején)

Akt drapériával, 1909

olaj, vászon

100,5*63 cm

j.j.l.: Baróthi K. 1909

keret nélkül