264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Fiúportré, 1947

1032. Udvardy Flóra (Némethyné, Czakó Jenőné) (Budapest, 1880 - ?)

Fiúportré, 1947

olaj, karton

47,5*34 cm

j.j.l.: Cz. Udvardy Flóra 1947