264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Akt vázlat

923. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Akt vázlat

olaj, vászon

31*39,5 cm

j.n., h.o.: Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtár letéti cédula

keret nélkül