264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csíkos mellényes lány

1190. Pilmayer Péter (működött a 20. sz. második felében)

Csíkos mellényes lány

olaj, vászon

90*73,5 cm

j.n. ho.: felirat

keret nélkül