1090. Szántó Gyula jelzéssel
Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája, 1973
olaj, vászon
149*84,5 cm
j.j.l.: Szántó Gyula 1973
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 32. kép, a kép eredetije: Ismeretlen 19. századi festő: Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája képmutogató táblán, Debrecen, 19. sz. második fele, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet tulajdona, Irodalom és reprodukálva: Kolta Magdolna: Képmutogatók. A fotográfiai látás kultúrtörténete, Magyar Fotográfiai Múzeum, 2003, 21-22., keret nélkül