264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája, 1973

1090. Szántó Gyula jelzéssel

Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája, 1973

olaj, vászon

149*84,5 cm

j.j.l.: Szántó Gyula 1973

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 32. kép, a kép eredetije: Ismeretlen 19. századi festő: Gulyás Miska és Káposzta Sári históriája képmutogató táblán, Debrecen, 19. sz. második fele, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet tulajdona, Irodalom és reprodukálva: Kolta Magdolna: Képmutogatók. A fotográfiai látás kultúrtörténete, Magyar Fotográfiai Múzeum, 2003, 21-22., keret nélkül