264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hölgy zöld fotelben, 1940

966. Zlotescu, George (1906 - 1983)

Hölgy zöld fotelben, 1940

olaj, vászon

116*93 cm

j.b.f.: G. Zloltescu 1940. január 17.

sérült