264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Asztali csendélet

1068. Tallós Ilona (Gombos, 1918 - Siófok, 1991)

Asztali csendélet

olaj, vászon

60,5*79,5 cm

j.b.f.: Tallós

keret nélkül