264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Gyártelep, 1918

905. Szentes jelzéssel

Gyártelep, 1918

olaj, karton

48*35,5 cm

j.b.l.: Szentes 1918; ho.: ajándékozási felirat 1924