930. Székely Kovács Olga (Szeged, 1900 - 1971)
Kalapos lány portréja, 1927
olaj, vászon
75*65 cm
j.j.f.: Sz. K. O., 1927; h.o.: Munkácsy Céh kiállítása, 1938. pecsét és kiállítási címke töredékek
keret nélkül