264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kalapos lány portréja, 1927

930. Székely Kovács Olga (Szeged, 1900 - 1971)

Kalapos lány portréja, 1927

olaj, vászon

75*65 cm

j.j.f.: Sz. K. O., 1927; h.o.: Munkácsy Céh kiállítása, 1938. pecsét és kiállítási címke töredékek

keret nélkül