264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hegyvidéki táj, 1935 körül

999. Haranglábi Nemes József (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)

Hegyvidéki táj, 1935 körül

olaj, vászon

46*55,5 cm

j.j.l.: J. de Nemes

Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon 91. Csoportkiállítás, Budapest, 1939. szeptember 24-október 8. (kat. 94., Hegyvidéki táj)