264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Menekülő

1235. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)

Menekülő

olaj, rétegelt lemez

80,5*62,5 cm

j.j.l.: M. Hegedűs Ella

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 67. kép