1235. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)
Menekülő
olaj, rétegelt lemez
80,5*62,5 cm
j.j.l.: M. Hegedűs Ella
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 67. kép