264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Cafe de la Bourse

1169. Mackovic jelzéssel, 20. sz. eleje

Cafe de la Bourse

olaj, vászon

52,5*64 cm

j.j.l.: Mackovic

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 58. kép